• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з охорони об’єкту

Відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178

Торги не відбулися

700 800.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 504.00 UAH
Номер: a7ecd2ee58b6415ba90c7a670fd50b0d
Внутрішній номер закупівлі: 16538793
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-01-04-003777-a   
Замовник: ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ
Контактна особа: Юрій Герасім'юк +380382619019 vernjaka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 700 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.01.2023 14:50 - 09.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 04.01.2023 14:50 - 12.01.2023 09:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴700 800.00 Послуги з охорони адмінприміщення за адресою: м. Хмельницький, вул. Юхима Сіцінського, 12