-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Oхорона приміщення ТУ ДБР у м. Хмельницькому за адресою: м. Вінниця, вул. 600 - річчя, буд. 25
Тендер Prozorro UA-2021-12-08-015080-c
Завершена
370 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 850.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 850.00 UAH
Номер:
eec8fff45c484dd5894cb8494eea24e3
Внутрішній номер закупівлі:
12971969
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-08-015080-c
Замовник:
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42335958
-
Адреса:
29009, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Юхима Сіцінського, буд. 12
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Юрій Герасім'юк +380382619019 vernjaka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
370 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 850.00 UAH
Період уточнення:
08.12.2021 15:46 - 14.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
08.12.2021 15:46 - 24.12.2021 00:00
Аукціон:
24.12.2021 12:50 - 24.12.2021 13:13
Період кваліфікації:
24.12.2021 13:13 - 28.12.2021 11:30
Період завантаження договору:
28.12.2021 11:30 - 17.01.2022 11:30
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Oхорона приміщення ТУ ДБР у м. Хмельницькому за адресою: м. Вінниця, вул. 600 - річчя, буд. 25
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ГУАРД-ОХОРОНА"
Оскарження: 28.12.2021 10:45 - 08.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43294441
-
Контактна особа:
Ірина Панічкіна +380509635379 guard_ohorona@ukr.net
-
Адреса:
07403, Україна, Київська область, місто Бровари, ВУЛИЦЯ МОСКАЛЕНКА СЕРГІЯ, будинок 8Б, квартира 78
Оскарження: 28.12.2021 10:45 - 08.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
280 320.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
280 320.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
28.12.2021 10:45
Відповіді на вимоги
10
Документи
42
Скарги
0
ТОВ "САТИШ"
Оскарження: 28.12.2021 11:30 - 08.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43228007
-
Контактна особа:
Любов Обломєй +380507221240 tovsatish@ukr.net
-
Адреса:
02068, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ДРАГОМАНОВА, будинок 2, квартира 124
Оскарження: 28.12.2021 11:30 - 08.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
367 920.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
367 920.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.12.2021 11:30
Відповіді на вимоги
10
Документи
61
Скарги
0
Контракти
Номер:
900beced52ce405581aec993e0c5fb68
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-08-015080-c-c1
Постачальник:
ТОВ "САТИШ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43228007
-
Контактна особа:
Любов Обломєй +380507221240 tovsatish@ukr.net
-
Адреса:
02068, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ДРАГОМАНОВА, будинок 2, квартира 124
Номер договору:
17
Сума договору:
375 984.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.01.2022 00:00 - 18.01.2023 00:00
Дата підписання:
10.01.2022 10:00
Статус:
Виконаний