-
Відкриті торги
-
КЕП
Oхорона приміщення ТУ ДБР у м. Хмельницькому за адресою: м. Вінниця, вул. 600 - річчя, буд. 25
дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
375 984.00
UAH без ПДВ
Номер:
900beced52ce405581aec993e0c5fb68
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-08-015080-c-c1
Замовник:
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42335958
-
Контактна особа:
Юрій Герасім'юк +380382619019 vernjaka@ukr.net
-
Адреса:
29009, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Юхима Сіцінського, буд. 12
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТОВ "САТИШ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43228007
-
Контактна особа:
Любов Обломєй +380507221240 tovsatish@ukr.net
-
Адреса:
02068, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ДРАГОМАНОВА, будинок 2, квартира 124
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Опис:
дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер договору:
17
Дата підписання:
10.01.2022 10:00
Період дії договору:
10.01.2022 00:00 - 18.01.2023 00:00
Сума договору:
375 984.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
375 984.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Oхорона приміщення ТУ ДБР у м. Хмельницькому за адресою: м. Вінниця, вул. 600 - річчя, буд. 25
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 18.01.2023
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
0f5aca1abe9b4b3cab32c9d67c84e4a6
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
1/18
Дата внесення змін до договору:
10.01.2022 11:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
e223057da1354451b1ebdfe728b4b759
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер додаткової угоди:
2/95
Дата внесення змін до договору:
19.04.2022 17:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
d9748d58191a4a21a7440af0abea3605
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер додаткової угоди:
3/231
Дата внесення змін до договору:
30.12.2022 17:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
6fec61a995bc439cb4adbff4186e3ce7
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер додаткової угоди:
4/8
Дата внесення змін до договору:
18.01.2023 18:00
Статус:
Опубліковано