-
Відкриті торги
-
КЕП
Oхорона приміщення ТУ ДБР у м. Хмельницькому за адресою: м. Вінниця, вул. 600 - річчя, буд. 25
Оголошено тендер
370 000.00
UAH
Номер:
de6e5d0bdfb94431b9d459c7bf67879a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-08-018822-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42335958
-
Адреса:
29009, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Юхима Сіцінського, буд. 12
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42335958
-
Адреса:
29009, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Юхима Сіцінського, буд. 12
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
370 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Oхорона приміщення ТУ ДБР у м. Хмельницькому за адресою: м. Вінниця, вул. 600 - річчя, буд. 25
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
08.12.2021 15:43
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Oхорона приміщення ТУ ДБР у м. Хмельницькому за адресою: м. Вінниця, вул. 600 - річчя, буд. 25
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума370 000.00 UAH