-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 79421000-1 Послуги з управління проектами, крім будівельних (послуги п...×-
ДК 021:2015 (CPV) : 79421000-1 Послуги з управління проектами, крім будівельних (послуги проектного менеджменту в межах реалізації Проєкту “IFSynergy - транскордонне співробітництво в SMART- управлінні системами водопостачання в містах Івано-Франківськ та Седльці ”)
- ID: UA-2025-07-15-008767-a
- Дата створення : 15.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25884976
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 04054346ДК 021:2015: 79421000-1 Послуги з управління проектами, крім будівельнихЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV) : 79421000-1 Послуги з управління проектами, крім будівельних (послуги п...×-
ДК 021:2015 (CPV) : 79421000-1 Послуги з управління проектами, крім будівельних (послуги проектного менеджменту в межах реалізації Проєкту “IFSynergy - транскордонне співробітництво в SMART- управлінні системами водопостачання в містах Івано-Франківськ та Седльці ”)
- ID: UA-2025-06-26-010548-a
- Дата створення : 26.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25727794
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 04054346ДК 021:2015: 79421000-1 Послуги з управління проектами, крім будівельнихТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV) : 79421000-1 Послуги з управління проектами, крім будівельних - послуги...×-
ДК 021:2015 (CPV) : 79421000-1 Послуги з управління проектами, крім будівельних - послуги місцевого управління в сфері інновацій (включаючи фінальне звітування) в рамках реалізації проєкту «Нова економіка Івано-Франківська (NEF) – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську» (Грантовий контракт ENI/2021/430-325), який фінансується за кошти Європейського Союзу (ЄС) в рамках програми «Мери за економічне зростання» (M4EG)
- ID: UA-2025-02-17-010439-a
- Дата створення : 17.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24452617
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 04054346ДК 021:2015: 79421000-1 Послуги з управління проектами, крім будівельнихЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV) : 79421000-1 Послуги з управління проектами, крім будівельних (послуги м...×-
ДК 021:2015 (CPV) : 79421000-1 Послуги з управління проектами, крім будівельних (послуги місцевого управління в сфері інновацій в рамках проєкту «Нова економіка Івано-Франківська (NEF) – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську» (Грантовий контракт ENI/2021/430-325), який фінансується за кошти Європейського Союзу (ЄС) в рамках програми «Мери за економічне зростання» (M4EG))
- ID: UA-2024-02-19-007805-a
- Дата створення : 19.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20784237
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 04054346ДК 021:2015: 79421000-1 Послуги з управління проектами, крім будівельнихЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV): 79421000-1 Послуги з управління проектами, крім будівельних (послуги мі...×-
ДК 021:2015 (CPV): 79421000-1 Послуги з управління проектами, крім будівельних (послуги місцевого управління в сфері інновацій в рамках проєкту «Нова економіка Івано-Франківська (NEF) – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську» (Грантовий контракт ENI/2021/430-325), який фінансується за кошти Європейського Союзу (ЄС) в рамках програми «Мери за економічне зростання» (M4EG))
- ID: UA-2023-05-02-012860-a
- Дата створення : 02.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17645528
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 04054346ДК 021:2015: 79421000-1 Послуги з управління проектами, крім будівельнихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV): 79421000-1 Послуги з управління проектами, крім будівельних - послуги...×-
ДК 021:2015 (CPV): 79421000-1 Послуги з управління проектами, крім будівельних - послуги місцевого управління в сфері інновацій в рамках проєкту «Нова економіка Івано-Франківська (NEF) – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську» (Грантовий контракт ENI/2021/430-325), який фінансується за кошти Європейського Союзу (ЄС) в рамках програми «Мери за економічне зростання» (M4EG).
- ID: UA-2023-02-13-012044-a
- Дата створення : 13.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16957115
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 04054346ДК 021:2015: 79421000-1 Послуги з управління проектами, крім будівельнихЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV) : 79421000-1 Послуги з управління проектами, крім будівельних - послуги...×-
ДК 021:2015 (CPV) : 79421000-1 Послуги з управління проектами, крім будівельних - послуги місцевого управління в сфері інновацій в рамках проєкту «Нова економіка Івано-Франківська (NEF) – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську» (Грантовий контракт ENI/2021/430-325), який фінансується за кошти Європейського Союзу (ЄС) в рамках програми «Мери за економічне зростання» (M4EG)
- ID: UA-2022-07-01-004773-a
- Дата створення : 01.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14832883
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 04054346ДК 021:2015: 79421000-1 Послуги з управління проектами, крім будівельнихЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV) : 79421000-1 Послуги з управління проектами, крім будівельних (Послуги з...×-
ДК 021:2015 (CPV) : 79421000-1 Послуги з управління проектами, крім будівельних (Послуги з проектного менеджменту)
- ID: UA-2021-10-01-004219-a
- Дата створення : 01.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11805469
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 04054346ДК 021:2015: 79421000-1 Послуги з управління проектами, крім будівельнихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розробки проектів, крім будівельних (послуги з розробки Технічного проекту до пр...×-
Послуги з розробки проектів, крім будівельних (послуги з розробки Технічного проекту до проекту "Безпечне майбутнє" 1HARD/4.3/36 Програми транскордонного співробітництва ЄІС Румунія-Україна 2014-2020
- ID: UA-2019-12-24-003950-b
- Дата створення : 24.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4253108
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 04054346ДК 021:2015: 79421200-3 Послуги з розробки проектів, крім будівельнихЗавершена -