-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV): 79421000-1 Послуги з управління проектами, крім будівельних (послуги місцевого управління в сфері інновацій в рамках проєкту «Нова економіка Івано-Франківська (NEF) – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську» (Грантовий контракт ENI/2021/430-325), який фінансується за кошти Європейського Союзу (ЄС) в рамках програми «Мери за економічне зростання» (M4EG))
Тендер Prozorro UA-2023-05-02-012860-a
Завершена
247 230.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 2 472.30 UAH
мін. крок: 1% або 2 472.30 UAH
Номер:
908ff7702d12484eba0ea2ce0dad4f07
Внутрішній номер закупівлі:
17645528
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-02-012860-a
Замовник:
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04054346
-
Адреса:
76004, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Грушевського, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кіщук Макарій Миколайович 380342551890 ten.mvk@gmail.com http://www.mvk.if.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79421000-1 Послуги з управління проектами, крім будівельнихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
247 230.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.05.2023 16:44 - 08.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
02.05.2023 16:44 - 11.05.2023 09:00
Період кваліфікації:
11.05.2023 09:02 - 11.05.2023 15:08
Період завантаження договору:
17.05.2023 00:00 - 27.05.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴247 230.00 ДК 021:2015 (CPV): 79421000-1 Послуги з управління проектами, крім будівельних (послуги місцевого управління в сфері інновацій в рамках проєкту «Нова економіка Івано-Франківська (NEF) – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську» (Грантовий контракт ENI/2021/430-325), який фінансується за кошти Європейського Союзу (ЄС) в рамках програми «Мери за економічне зростання» (M4EG))