• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 (CPV): 79421000-1 Послуги з управління проектами, крім будівельних (послуги місцевого управління в сфері інновацій в рамках проєкту «Нова економіка Івано-Франківська (NEF) – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську» (Грантовий контракт ENI/2021/430-325), який фінансується за кошти Європейського Союзу (ЄС) в рамках програми «Мери за економічне зростання» (M4EG))

Оголошено тендер

247 230.00 UAH
Номер: 4b6ac5fd943e4685845c7262e164756f
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-04-26-004150-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради
Замовник: Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради
Очікувана вартість: 247 230.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 (CPV): 79421000-1 Послуги з управління проектами, крім будівельних (послуги місцевого управління в сфері інновацій в рамках проєкту «Нова економіка Івано-Франківська (NEF) – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську» (Грантовий контракт ENI/2021/430-325), який фінансується за кошти Європейського Союзу (ЄС) в рамках програми «Мери за економічне зростання» (M4EG))
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 79421000-1 Послуги з управління проектами, крім будівельних
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 26.04.2023 15:13

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описфінансується за кошти Європейського Союзу (ЄС) в рамках програми «Мери за економічне зростання» (M4EG)
Сума247 230.00 UAH