-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV) : 79421000-1 Послуги з управління проектами, крім будівельних (послуги місцевого управління в сфері інновацій в рамках проєкту «Нова економіка Івано-Франківська (NEF) – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську» (Грантовий контракт ENI/2021/430-325), який фінансується за кошти Європейського Союзу (ЄС) в рамках програми «Мери за економічне зростання» (M4EG))
Тендер Prozorro UA-2024-02-19-007805-a
Завершена
379 815.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 899.07 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 899.07 UAH
Номер:
e4806e08272a4bae87cca263bdb6c0d9
Внутрішній номер закупівлі:
20784237
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-19-007805-a
Замовник:
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04054346
-
Адреса:
76004, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Грушевського, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кіщук Макарій Миколайович 380342551890 ten.mvk@gmail.com http://www.mvk.if.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79421000-1 Послуги з управління проектами, крім будівельнихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
379 815.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.02.2024 14:27 - 25.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
19.02.2024 14:27 - 28.02.2024 15:00
Період кваліфікації:
28.02.2024 15:03 - 28.02.2024 16:03
Період завантаження договору:
05.03.2024 00:00 - 15.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴379 815.00 ДК 021:2015 (CPV) : 79421000-1 Послуги з управління проектами, крім будівельних (послуги місцевого управління в сфері інновацій в рамках проєкту «Нова економіка Івано-Франківська (NEF) – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську» (Грантовий контракт ENI/2021/430-325), який фінансується за кошти Європейського Союзу (ЄС) в рамках програми «Мери за економічне зростання» (M4EG))