-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV) : 79421000-1 Послуги з управління проектами, крім будівельних (послуги місцевого управління в сфері інновацій в рамках проєкту «Нова економіка Івано-Франківська (NEF) – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську» (Грантовий контракт ENI/2021/430-325), який фінансується за кошти Європейського Союзу (ЄС) в рамках програми «Мери за економічне зростання» (M4EG))
Оголошено тендер
379 815.00
UAH
Номер:
b74c5bb61a7f42ecbf916cd80c923f68
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-02-13-003420-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04054346
-
Адреса:
76004, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Грушевського, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04054346
-
Адреса:
76004, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Грушевського, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
379 815.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 (CPV) : 79421000-1 Послуги з управління проектами, крім будівельних (послуги місцевого управління в сфері інновацій в рамках проєкту «Нова економіка Івано-Франківська (NEF) – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську» (Грантовий контракт ENI/2021/430-325), який фінансується за кошти Європейського Союзу (ЄС) в рамках програми «Мери за економічне зростання» (M4EG))
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
79421000-1 Послуги з управління проектами, крім будівельних
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
13.02.2024 14:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описфінансується за кошти Європейського Союзу (ЄС) в рамках програми «Мери за економічне зростання» (M4EG))
Сума379 815.00 UAH