-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV) : 79421000-1 Послуги з управління проектами, крім будівельних (послуги місцевого управління в сфері інновацій в рамках проєкту «Нова економіка Івано-Франківська (NEF) – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську» (Грантовий контракт ENI/2021/430-325), який фінансується за кошти Європейського Союзу (ЄС) в рамках програми «Мери за економічне зростання» (M4EG))
Тендер Prozorro UA-2024-02-19-007805-a
Завершена
379 815.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 899.07 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 899.07 UAH
Період уточнення:
19.02.2024 14:27 - 25.02.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим