-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV) : 79421000-1 Послуги з управління проектами, крім будівельних - послуги місцевого управління в сфері інновацій (включаючи фінальне звітування) в рамках реалізації проєкту «Нова економіка Івано-Франківська (NEF) – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську» (Грантовий контракт ENI/2021/430-325), який фінансується за кошти Європейського Союзу (ЄС) в рамках програми «Мери за економічне зростання» (M4EG)
Тендер Prozorro UA-2025-02-17-010439-a
Завершена
130 775.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 307.75 UAH
мін. крок: 1% або 1 307.75 UAH
Номер:
9cfe651505f747ffaf6edb569e280c2d
Внутрішній номер закупівлі:
24452617
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-17-010439-a
Замовник:
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04054346
-
Адреса:
76004, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ М.ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кіщук Макарій Миколайович 380342551890 ten.mvk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
79421000-1 Послуги з управління проектами, крім будівельнихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
130 775.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.02.2025 15:43 - 22.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
17.02.2025 15:43 - 25.02.2025 17:00
Період кваліфікації:
25.02.2025 17:00 - 26.02.2025 12:58
Період завантаження договору:
04.03.2025 00:00 - 14.03.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴130 775.00 ДК 021:2015 (CPV) : 79421000-1 Послуги з управління проектами, крім будівельних - послуги місцевого управління в сфері інновацій (включаючи фінальне звітування) в рамках реалізації проєкту «Нова економіка Івано-Франківська (NEF) – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську»