-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV) : 79421000-1 Послуги з управління проектами, крім будівельних - послуги місцевого управління в сфері інновацій (включаючи фінальне звітування) в рамках реалізації проєкту «Нова економіка Івано-Франківська (NEF) – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську» (Грантовий контракт ENI/2021/430-325), який фінансується за кошти Європейського Союзу (ЄС) в рамках програми «Мери за економічне зростання» (M4EG)
Оголошено тендер
130 775.00
UAH
Номер:
c6607212983746b9afacb4982fafa654
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-02-14-008163-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04054346
-
Адреса:
76004, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ М.ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04054346
-
Адреса:
76004, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ М.ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
130 775.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 (CPV) : 79421000-1 Послуги з управління проектами, крім будівельних - послуги місцевого управління в сфері інновацій (включаючи фінальне звітування) в рамках реалізації проєкту «Нова економіка Івано-Франківська (NEF) – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську» (Грантовий контракт ENI/2021/430-325), який фінансується за кошти Європейського Союзу (ЄС) в рамках програми «Мери за економічне зростання» (M4EG)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
79421000-1 Послуги з управління проектами, крім будівельних
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
14.02.2025 12:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описв рамках реалізації проєкту «Нова економіка Івано-Франківська (NEF) – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську» (Грантовий контракт ENI/2021/430-325), який фінансується за кошти Європейського Союзу (ЄС) в рамках програми «Мери за економічне зростання» (M4EG)
Сума130 775.00 UAH