• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 (CPV) : 79421000-1 Послуги з управління проектами, крім будівельних (послуги проектного менеджменту в межах реалізації Проєкту “IFSynergy - транскордонне співробітництво в SMART- управлінні системами водопостачання в містах Івано-Франківськ та Седльці ”)

Торги не відбулися

380 800.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 3 808.00 UAH
Номер: e6a61969ee174f3282aed1965bdeb3aa
Внутрішній номер закупівлі: 25727794
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-06-26-010548-a   
Замовник: Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради
Контактна особа: Кіщук Макарій Миколайович 380342551890 ten.mvk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 79421000-1 Послуги з управління проектами, крім будівельнихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 380 800.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 26.06.2025 16:20 - 01.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 26.06.2025 16:20 - 04.07.2025 16:30
Аукціон: з 07.07.2025 14:54

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴380 800.00 ДК 021:2015 (CPV) : 79421000-1 Послуги з управління проектами, крім будівельних (послуги проектного менеджменту в межах реалізації Проєкту “IFSynergy - транскордонне співробітництво в SMART- управлінні системами водопостачання в містах Івано-Франківськ та Седльці ”)