• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 (CPV) : 79421000-1 Послуги з управління проектами, крім будівельних (послуги проектного менеджменту в межах реалізації Проєкту “IFSynergy - транскордонне співробітництво в SMART- управлінні системами водопостачання в містах Івано-Франківськ та Седльці ”)

Оголошено тендер

380 800.00 UAH
Номер: 57e6840546b0452bb3ad258906a0c354
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-06-24-013602-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради
Замовник: Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради
Очікувана вартість: 380 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 (CPV) : 79421000-1 Послуги з управління проектами, крім будівельних (послуги проектного менеджменту в межах реалізації Проєкту “IFSynergy - транскордонне співробітництво в SMART- управлінні системами водопостачання в містах Івано-Франківськ та Седльці ”)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 79421000-1 Послуги з управління проектами, крім будівельних
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 24.06.2025 15:49

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписДК 021:2015 (CPV) : 79421000-1 Послуги з управління проектами, крім будівельних (послуги проектного менеджменту в межах реалізації Проєкту “IFSynergy - транскордонне співробітництво в SMART- управлінні системами водопостачання в містах Івано-Франківськ та Седльці ”)
Сума380 800.00 UAH