-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Обслуговування зелених насаджень в с.Сокільники Львівського району Львівської області (...×-
Обслуговування зелених насаджень в с.Сокільники Львівського району Львівської області (Код ДК 021:2015: 77310000-6: Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень)
- ID: UA-2026-07-30-000014-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29946869
Сокільницька сільська рада ЄДРПОУ: 04369682ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Обслуговування зелених насаджень в с.Сокільники Львівського району Львівської області (...×-
Обслуговування зелених насаджень в с.Сокільники Львівського району Львівської області (Код ДК 021:2015: 77310000-6: Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень)
- ID: UA-2025-05-07-014141-a
- Дата створення : 07.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25231638
Сокільницька сільська рада ЄДРПОУ: 04369682ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Обслуговування зелених насаджень в с.Сокільники Львівського району Львівської області (...×-
Обслуговування зелених насаджень в с.Сокільники Львівського району Львівської області (Код ДК 021:2015: 77310000-6: Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень)
- ID: UA-2024-06-04-012236-a
- Дата створення : 04.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21741548
Сокільницька сільська рада ЄДРПОУ: 04369682ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з благоустрою території (озеленення) та обслуговування зелених насаджень в с.Сокіл...×-
Послуги з благоустрою території (озеленення) та обслуговування зелених насаджень в с.Сокільники Львівського району Львівської області (Код ДК 021:2015: 77310000-6: Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень)
- ID: UA-2023-05-17-015581-a
- Дата створення : 17.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17810922
Сокільницька сільська рада ЄДРПОУ: 04369682ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Обслуговування зелених насаджень в с.Сокільники Львівської області (Код ДК 021:2015: 7731...×-
Обслуговування зелених насаджень в с.Сокільники Львівської області (Код ДК 021:2015: 77310000-6: Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень)
- ID: UA-2022-11-04-011730-a
- Дата створення : 04.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15776449
Сокільницька сільська рада ЄДРПОУ: 04369682ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з озеленення зелених насаджень по вул.Шептицького, с.Сокільники, Львівська область- ID: UA-2021-12-14-002394-c
- Дата створення : 14.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13097489
Сокільницька сільська рада ЄДРПОУ: 04369682ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з озеленення зелених насаджень по вул. О.Кравченко, в с.Сокільники, Львівська обла...×-
Послуги з озеленення зелених насаджень по вул. О.Кравченко, в с.Сокільники, Львівська область
- ID: UA-2021-12-13-004625-b
- Дата створення : 13.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13089594
Сокільницька сільська рада ЄДРПОУ: 04369682ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень: Зняття аварійних дерев та в...×-
Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень: Зняття аварійних дерев та вирубування парасолі дерев на території Замовника по вул.Наварійська, вул.Данила Галицького, бічна Садова (біля джерела)
- ID: UA-2021-12-08-008349-a
- Дата створення : 08.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12976168
Сокільницька сільська рада ЄДРПОУ: 04369682ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Озеленення зелених насаджень на території земельної ділянки біля дитячого майданчику кадас...×-
Озеленення зелених насаджень на території земельної ділянки біля дитячого майданчику кадастровий номер: 4623686400:01:005:1129 віл І.Сірка с.Сокільники, Львівська область
- ID: UA-2021-11-17-011545-a
- Дата створення : 17.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12537341
Сокільницька сільська рада ЄДРПОУ: 04369682ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
озеленення зелених насаджень на території земельної ділянки по вулиці Данила Галицького, 1...×-
озеленення зелених насаджень на території земельної ділянки по вулиці Данила Галицького, 1 в с.Сокільники, Львівська область
- ID: UA-2021-09-30-001595-c
- Дата створення : 30.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11780425
Сокільницька сільська рада ЄДРПОУ: 04369682ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою території (викошування трави та знищення бур`янів) в с.Годовиця Льві...×-
Послуги з благоустрою території (викошування трави та знищення бур`янів) в с.Годовиця Львівської області
- ID: UA-2021-08-31-000021-b
- Дата створення : 31.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11298098
Сокільницька сільська рада ЄДРПОУ: 04369682ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою території(викошування трави та знищення бур'янів) в с.Басівка Л...×-
Послуги з благоустрою території(викошування трави та знищення бур'янів) в с.Басівка Львівської області
- ID: UA-2021-07-22-003396-c
- Дата створення : 22.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10822812
Сокільницька сільська рада ЄДРПОУ: 04369682ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою території (викошування трави та знищення бур`янів) в с.Годовиця Льві...×-
Послуги з благоустрою території (викошування трави та знищення бур`янів) в с.Годовиця Львівської області
- ID: UA-2021-07-02-006669-c
- Дата створення : 02.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10563468
Сокільницька сільська рада ЄДРПОУ: 04369682ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою території (викошування трави та знищення бур'янів) в с.Басівка...×-
Послуги з благоустрою території (викошування трави та знищення бур'янів) в с.Басівка Львівської області
- ID: UA-2021-07-02-002329-b
- Дата створення : 02.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10560978
Сокільницька сільська рада ЄДРПОУ: 04369682ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою території (викошування трави та знищення бур`янів) в с.Сокільники Ль...×-
Послуги з благоустрою території (викошування трави та знищення бур`янів) в с.Сокільники Львівської області
- ID: UA-2021-06-25-002299-b
- Дата створення : 25.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10491561
Сокільницька сільська рада ЄДРПОУ: 04369682ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьЗавершена -