-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Обслуговування зелених насаджень в с.Сокільники Львівського району Львівської області (Код ДК 021:2015: 77310000-6: Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень)
Тендер Prozorro UA-2025-05-07-014141-a
Завершена
533 795.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 669.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 669.00 UAH
Номер:
8f2e7a79953c4a4981bcb4ec0cf8c2a3
Внутрішній номер закупівлі:
25231638
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-07-014141-a
Замовник:
Сокільницька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04369682
-
Адреса:
81130, Україна, Львівська область, Сокільники, вул. Січових Стрільців, 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Гніздовська Софія Анатоліївна +380938578804 sofiia.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
533 795.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.05.2025 20:33 - 12.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
07.05.2025 20:33 - 15.05.2025 00:00
Період кваліфікації:
15.05.2025 00:00 - 19.05.2025 17:18
Період завантаження договору:
25.05.2025 00:00 - 04.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴533 795.00 Обслуговування зелених насаджень в с.Сокільники Львівського району Львівської області (Код ДК 021:2015: 77310000-6: Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень)