-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Обслуговування зелених насаджень в с.Сокільники Львівського району Львівської області (Код ДК 021:2015: 77310000-6: Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень)
Тендер Prozorro UA-2025-05-07-014141-a
Завершена
533 795.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 669.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 669.00 UAH
Період уточнення:
07.05.2025 20:33 - 12.05.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим