-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Обслуговування зелених насаджень в с.Сокільники Львівського району Львівської області (Код ДК 021:2015: 77310000-6: Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень)
Оголошено тендер
533 795.00
UAH
Номер:
02df8ffd6ae44317a0efeb66a8df10d3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-05-07-017432-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Сокільницька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04369682
-
Адреса:
81130, Україна, Львівська область, Сокільники, вул. Січових Стрільців, 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Сокільницька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04369682
-
Адреса:
81130, Україна, Львівська область, Сокільники, вул. Січових Стрільців, 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
533 795.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Обслуговування зелених насаджень в с.Сокільники Львівського району Львівської області (Код ДК 021:2015: 77310000-6: Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
07.05.2025 20:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума533 795.00 UAH