• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Обслуговування зелених насаджень в с.Сокільники Львівської області (Код ДК 021:2015: 77310000-6: Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень)

Завершена

199 931.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 999.66 UAH
Номер: b32b3b324a494ed1a46b0fa54a50e849
Внутрішній номер закупівлі: 15776449
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-11-04-011730-a   
Замовник: Сокільницька сільська рада
Контактна особа: Гніздовська Софія Анатоліївна +380938578804 sofiia.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 199 931.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.11.2022 16:35 - 12.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 04.11.2022 16:35 - 15.11.2022 00:00
Період кваліфікації: 15.11.2022 00:00 - 16.11.2022 15:50
Період завантаження договору: 22.11.2022 00:00 - 02.12.2022 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴199 931.00 Обслуговування зелених насаджень в с.Сокільники Львівської області (Код ДК 021:2015: 77310000-6: Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень)