• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Обслуговування зелених насаджень в с.Сокільники Львівської області (Код ДК 021:2015: 77310000-6: Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень)

Оголошено тендер

199 931.00 UAH
Номер: 8594aa029ed04536951e1235a190c464
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-11-04-003595-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Сокільницька сільська рада
Замовник: Сокільницька сільська рада
Очікувана вартість: 199 931.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Обслуговування зелених насаджень в с.Сокільники Львівської області (Код ДК 021:2015: 77310000-6: Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень)
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 04.11.2022 16:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума199 931.00 UAH