-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Обслуговування зелених насаджень в с.Сокільники Львівського району Львівської області (Код ДК 021:2015: 77310000-6: Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень)
Тендер Prozorro UA-2024-06-04-012236-a
Завершена
470 075.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 350.38 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 350.38 UAH
Номер:
024333ea34f0475693f68bba34aa96d0
Внутрішній номер закупівлі:
21741548
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-04-012236-a
Замовник:
Сокільницька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04369682
-
Адреса:
81130, Україна, Львівська область, Сокільники, вул. Січових Стрільців, 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Гніздовська Софія Анатоліївна +380938578804 sofiia.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
470 075.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.06.2024 22:18 - 09.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
04.06.2024 22:18 - 12.06.2024 00:00
Період кваліфікації:
12.06.2024 00:04 - 13.06.2024 19:59
Період завантаження договору:
19.06.2024 00:00 - 29.06.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴470 075.00 Обслуговування зелених насаджень в с.Сокільники Львівського району Львівської області (Код ДК 021:2015: 77310000-6: Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень)