-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Обслуговування зелених насаджень в с.Сокільники Львівського району Львівської області (Код ДК 021:2015: 77310000-6: Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень)
Тендер Prozorro UA-2024-06-04-012236-a
Завершена
470 075.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 350.38 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 350.38 UAH
Період уточнення:
04.06.2024 22:18 - 09.06.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим