-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з благоустрою території (озеленення) та обслуговування зелених насаджень в с.Сокільники Львівського району Львівської області (Код ДК 021:2015: 77310000-6: Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень)
Тендер Prozorro UA-2023-05-17-015581-a
Завершена
853 626.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 537.00 UAH
мін. крок: 1% або 8 537.00 UAH
Номер:
77e66e4065ca43dd9bbfb0a113751c5c
Внутрішній номер закупівлі:
17810922
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-17-015581-a
Замовник:
Сокільницька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04369682
-
Адреса:
81130, Україна, Львівська область, Сокільники, вул. Січових Стрільців, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гніздовська Софія Анатоліївна +380938578804 sofiia.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
853 626.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.05.2023 23:15 - 22.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
17.05.2023 23:15 - 25.05.2023 00:00
Період кваліфікації:
25.05.2023 00:02 - 31.05.2023 13:15
Період завантаження договору:
06.06.2023 00:00 - 16.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴853 626.00 Послуги з благоустрою території (озеленення) та обслуговування зелених насаджень в с.Сокільники Львівського району Львівської області (Код ДК 021:2015: 77310000-6: Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень)