-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з благоустрою території (озеленення) та обслуговування зелених насаджень в с.Сокільники Львівського району Львівської області (Код ДК 021:2015: 77310000-6: Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень)
Тендер Prozorro UA-2023-05-17-015581-a
Завершена
853 626.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 537.00 UAH
мін. крок: 1% або 8 537.00 UAH
Період уточнення:
17.05.2023 23:15 - 22.05.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим