-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з лісозаготівлі необробленої деревини хвойних порід- ID: UA-2025-02-04-004658-a
- Дата створення : 04.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24297727
ДП "Слов'янське лісове господарство" ЄДРПОУ: 00991723ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з лісозаготівлі необробленої деревини твердолистяних порід (Санітарне рубання виб...×-
Послуги з лісозаготівлі необробленої деревини твердолистяних порід (Санітарне рубання вибіркове)
- ID: UA-2024-07-15-001042-a
- Дата створення : 15.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22066432
ДП "Слов'янське лісове господарство" ЄДРПОУ: 00991723ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з видалення дерев- ID: UA-2024-02-15-007412-a
- Дата створення : 15.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20757127
ДП "Слов'янське лісове господарство" ЄДРПОУ: 00991723ДК 021:2015: 77211300-5 Послуги з видалення деревЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лісозаготівельні послуги (послуги з лісозаготівлі необробленої деревини хвойних порід (Са...×-
Лісозаготівельні послуги (послуги з лісозаготівлі необробленої деревини хвойних порід (Санітарне рубання вибіркове)
- ID: UA-2024-01-29-016286-a
- Дата створення : 29.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20565026
ДП "Слов'янське лісове господарство" ЄДРПОУ: 00991723ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з лісозаготівлі необробленої деревини- ID: UA-2023-10-13-004731-a
- Дата створення : 13.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19275637
ДП "Слов'янське лісове господарство" ЄДРПОУ: 00991723ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лісозаготівельні послуги (послуги з лісозаготівлі необробленої деревини (Санітарне рубанн...×-
Лісозаготівельні послуги (послуги з лісозаготівлі необробленої деревини (Санітарне рубання вибіркове)
- ID: UA-2023-04-20-005543-a
- Дата створення : 20.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17540064
ДП "Слов'янське лісове господарство" ЄДРПОУ: 00991723ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лісозаготівельні послуги- ID: UA-2023-03-17-002004-a
- Дата створення : 17.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17264488
ДП "Слов'янське лісове господарство" ЄДРПОУ: 00991723ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лісозаготівельні послуги- ID: UA-2023-03-17-001859-a
- Дата створення : 17.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17264347
ДП "Слов'янське лісове господарство" ЄДРПОУ: 00991723ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лісозаготівельні послуги- ID: UA-2023-03-13-003850-a
- Дата створення : 13.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17215351
ДП "Слов'янське лісове господарство" ЄДРПОУ: 00991723ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лісозаготівельні послуги- ID: UA-2023-03-13-003724-a
- Дата створення : 13.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17215225
ДП "Слов'янське лісове господарство" ЄДРПОУ: 00991723ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лісозаготівельні послуги- ID: UA-2023-02-06-015524-a
- Дата створення : 06.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16875603
ДП "Слов'янське лісове господарство" ЄДРПОУ: 00991723ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лісозаготівельні послуги- ID: UA-2023-02-06-015439-a
- Дата створення : 06.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16875519
ДП "Слов'янське лісове господарство" ЄДРПОУ: 00991723ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лісозаготівельні послуги- ID: UA-2023-02-06-015357-a
- Дата створення : 06.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16875438
ДП "Слов'янське лісове господарство" ЄДРПОУ: 00991723ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лісозаготівельні послуги- ID: UA-2023-01-23-015461-a
- Дата створення : 23.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16692564
ДП "Слов'янське лісове господарство" ЄДРПОУ: 00991723ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лісозаготівельні послуги- ID: UA-2023-01-12-004036-a
- Дата створення : 12.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16579162
ДП "Слов'янське лісове господарство" ЄДРПОУ: 00991723ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиЗавершена -