-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лісозаготівельні послуги (послуги з лісозаготівлі необробленої деревини хвойних порід (Санітарне рубання вибіркове)
Тендер Prozorro UA-2024-01-29-016286-a
Завершена
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
Номер:
dc236248639140d2ae26e4d840746e0b
Внутрішній номер закупівлі:
20565026
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-29-016286-a
Замовник:
ДП "Слов'янське лісове господарство"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00991723
-
Адреса:
84137, Україна, Донецька область, село Маяки, вул. Лісна, б. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ємельянова Ганна Леонідівна +380504145180 slavleshoz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
77210000-5 Лісозаготівельні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.01.2024 21:15 - 03.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
29.01.2024 21:15 - 06.02.2024 10:00
Період кваліфікації:
06.02.2024 10:00 - 07.02.2024 08:41
Період завантаження договору:
13.02.2024 00:00 - 23.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴300 000.00 Лісозаготівельні послуги (послуги з лісозаготівлі необробленої деревини хвойних порід (Санітарне рубання вибіркове)