-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лісозаготівельні послуги (послуги з лісозаготівлі необробленої деревини хвойних порід (Санітарне рубання вибіркове)
Оголошено тендер
300 000.00
UAH
Номер:
eda8c92608314d8aa9e938338e25307e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-01-29-006906-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДП "Слов'янське лісове господарство"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00991723
-
Адреса:
84137, Україна, Донецька область, село Маяки, вул. Лісна, б. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДП "Слов'янське лісове господарство"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00991723
-
Адреса:
84137, Україна, Донецька область, село Маяки, вул. Лісна, б. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лісозаготівельні послуги (послуги з лісозаготівлі необробленої деревини хвойних порід (Санітарне рубання вибіркове)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
77210000-5 Лісозаготівельні послуги
Дата опублікування:
29.01.2024 21:08
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Лісозаготівельні послуги (послуги з лісозаготівлі необробленої деревини хвойних порід (Санітарне рубання вибіркове)
Кількість
1000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума300 000.00 UAH