• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Лісозаготівельні послуги (послуги з лісозаготівлі необробленої деревини (Санітарне рубання вибіркове)

Завершена

3 520 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 600.00 UAH
Номер: 32fd01080c234383bc087850d7d9a721
Внутрішній номер закупівлі: 17540064
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-04-20-005543-a   
Замовник: ДП "Слов'янське лісове господарство"
Контактна особа: Ємельянова Ганна Леонідівна +380504145180 slavleshoz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 520 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 20.04.2023 15:00 - 27.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 20.04.2023 15:00 - 30.04.2023 15:00
Період кваліфікації: 30.04.2023 15:00 - 03.05.2023 17:58
Період завантаження договору: 09.05.2023 00:00 - 19.05.2023 00:00

Тендерна документація

  • Лот №1 ₴360 000.00 Послуги з лісозаготівлі та трелювання необробленої деревини хвойних порід (Санітарне рубання вибіркове)
  • Лот №2 ₴500 000.00 Послуги з лісозаготівлі необробленої деревини твердолистяних порід (Санітарне рубання вибіркове)
  • Лот №3 ₴450 000.00 Послуги з лісозаготівлі та трелювання необробленої деревини хвойних порід (Санітарне рубання вибіркове)
  • Лот №4 ₴250 000.00 Послуги з лісозаготівлі необробленої деревини твердолистяних порід (Санітарне рубання вибіркове)
  • Лот №5 ₴500 000.00 Послуги з лісозаготівлі необробленої деревини твердолистяних порід) (Санітарне рубання вибіркове)
  • Лот №6 ₴500 000.00 Послуги з лісозаготівлі необробленої деревини твердолистяних порід (Санітарне рубання вибіркове)
  • Лот №7 ₴150 000.00 Послуги з лісозаготівлі та трелювання необробленої деревини хвойних порід (Санітарне рубання вибіркове)
  • Лот №8 ₴500 000.00 Послуги з лісозаготівлі необробленої деревини твердолистяних порід (Санітарне рубання вибіркове)
  • Лот №9 ₴60 000.00 Послуги з лісозаготівлі та трелювання необробленої деревини хвойних порід (Санітарне рубання вибіркове)
  • Лот №10 ₴250 000.00 Послуги з лісозаготівлі необробленої деревини твердолистяних порід (Санітарне рубання вибіркове)