-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги з лісозаготівлі необробленої деревини
Тендер Prozorro UA-2023-10-13-004731-a
Завершена
4 800 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 3 000.00 UAH
Номер:
a05cff65028d4ed48dcb705d870ecf23
Внутрішній номер закупівлі:
19275637
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-13-004731-a
Замовник:
ДП "Слов'янське лісове господарство"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00991723
-
Адреса:
84137, Україна, Донецька область, село Маяки, вул. Лісна, б. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ємельянова Ганна Леонідівна +380504145180 slavleshoz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
77210000-5 Лісозаготівельні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 800 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.10.2023 11:23 - 18.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
13.10.2023 11:23 - 21.10.2023 12:00
Аукціон:
23.10.2023 11:27 - 23.10.2023 16:05
Період кваліфікації:
23.10.2023 16:05 - 20.11.2023 09:13
Період завантаження договору:
26.11.2023 00:00 - 06.12.2023 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴600 000.00 Послуги з лісозаготівлі необробленої деревини твердолистяних порід
- Лот №2 ₴600 000.00 ППослуги з лісозаготівлі необробленої деревини твердолистяних порід
- Лот №3 ₴600 000.00 Послуги з лісозаготівлі необробленої деревини твердолистяних порід
- Лот №4 ₴600 000.00 Послуги з лісозаготівлі необробленої деревини твердолистяних порід
- Лот №5 ₴600 000.00 Послуги з лісозаготівлі необробленої деревини твердолистяних порід
- Лот №6 ₴600 000.00 Послуги з лісозаготівлі необробленої деревини твердолистяних порід
- Лот №7 ₴600 000.00 Послуги з лісозаготівлі необробленої деревини твердолистяних порід
- Лот №8 ₴300 000.00 Послуги з лісозаготівлі необробленої деревини твердолистяних порід
- Лот №9 ₴300 000.00 Послуги з лісозаготівлі необробленої деревини твердолистяних порід