-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги з лісозаготівлі необробленої деревини
Тендер Prozorro UA-2023-10-13-004731-a
Завершена
4 800 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 3 000.00 UAH
Період уточнення:
13.10.2023 11:23 - 18.10.2023 00:00
Відповідь надана
1.1. До довідки додати документ на кожного працівника, зазначеного в довідці, який засвідчує можливість використання праці такого працівника учасником:
Номер:
07285fe9088044eaaf1be535123f9f8e
Дата опублікування:
17.10.2023 12:32
Опис:
Питання, що мается на увазі?
Наказ про прийняття на роботу , Квітанція з податкової про прийняття працівників?
Відповідь:
Доброго дня! Копії трувої книжки або трудового договіру!
Дата відповіді:
17.10.2023 12:46