-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з лісозаготівлі необробленої деревини твердолистяних порід (Санітарне рубання вибіркове)
Тендер Prozorro UA-2024-07-15-001042-a
Завершена
4 500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 45 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 45 000.00 UAH
Номер:
e79e99c2fcd348d5a71c0d5e25bf30d0
Внутрішній номер закупівлі:
22066432
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-15-001042-a
Замовник:
ДП "Слов'янське лісове господарство"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00991723
-
Адреса:
84137, Україна, Донецька область, село Маяки, вул. Лісна, б. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ємельянова Ганна Леонідівна +380504145180 slavleshoz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
77210000-5 Лісозаготівельні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.07.2024 09:53 - 20.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
15.07.2024 09:53 - 23.07.2024 11:00
Період кваліфікації:
23.07.2024 11:00 - 24.07.2024 08:37
Період завантаження договору:
30.07.2024 00:00 - 09.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 500 000.00 Послуги з лісозаготівлі необробленої деревини твердолистяних порід (Санітарне рубання вибіркове)