• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з лісозаготівлі необробленої деревини твердолистяних порід (Санітарне рубання вибіркове)

Оголошено тендер

4 500 000.00 UAH
Номер: 2d0af4a884c84a4eb8124331c0c3eed2
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-07-12-005103-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДП "Слов'янське лісове господарство"
Замовник: ДП "Слов'янське лісове господарство"
Очікувана вартість: 4 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з лісозаготівлі необробленої деревини твердолистяних порід (Санітарне рубання вибіркове)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послуги
Дата опублікування: 12.07.2024 11:42

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з лісозаготівлі необробленої деревини твердолистяних порід (Санітарне рубання вибіркове)
Код ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послуги
Кількість 15000 метр кубічний
Період постачання до 31.03.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума4 500 000.00 UAH