-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані внутрішніх та зовнішніх...×-
Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані внутрішніх та зовнішніх електромереж, а саме: послуги з перевірки технічного стану діючих електроустановок та вимірювання опору розтікання на основних заземлювачах і заземлення магістралей та обладнання, опору ізоляції кабелів та проводів, повного опору петлі «фаза-нуль» у закладах загальної середньої освіти м. Дніпра
- ID: UA-2026-08-31-004703-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237997
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 23:50)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані внутрішніх та зовнішніх...×-
Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані внутрішніх та зовнішніх електромереж, а саме: послуги з перевірки технічного стану діючих електроустановок та вимірювання опору розтікання на основних заземлювачах і заземлення магістралей та обладнання, опору ізоляції кабелів та проводів, повного опору петлі «фаза-нуль» у закладах дошкільної освіти міста Дніпра
- ID: UA-2026-08-31-004266-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237562
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 23:59)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані внутрішніх та зовнішніх...×-
Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані внутрішніх та зовнішніх електромереж, а саме: послуги з перевірки технічного стану діючих електроустановок та вимірювання опору розтікання на основних заземлювачах і заземлення магістралей та обладнання, опору ізоляції кабелів та проводів, повного опору петлі «фаза-нуль» у закладах освіти міста Дніпра
- ID: UA-2024-07-12-009347-a
- Дата створення : 12.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22063686
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані внутрішніх та зовнішніх...×-
Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані внутрішніх та зовнішніх електромереж, а саме: послуги з перевірки технічного стану діючих електроустановок та вимірювання опору розтікання на основних заземлювачах і заземлення магістралей та обладнання, опору ізоляції кабелів та проводів, повного опору петлі «фаза-нуль» у закладах освіти міста Дніпра
- ID: UA-2023-07-07-006369-a
- Дата створення : 07.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18346815
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньТорги відміненоТорги відмінено -