• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані внутрішніх та зовнішніх електромереж, а саме: послуги з перевірки технічного стану діючих електроустановок та вимірювання опору розтікання на основних заземлювачах і заземлення магістралей та обладнання, опору ізоляції кабелів та проводів, повного опору петлі «фаза-нуль» у закладах освіти міста Дніпра

Закупівля проводиться з урахуванням особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами)

Завершена

1 625 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 125.00 UAH
Номер: b0927b8877824635ac65853105a983e6
Внутрішній номер закупівлі: 22063686
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-07-12-009347-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Віра Заволока +380634075064 zavolocka@dhp.dniprorada.gov.ua https://humpolitic.dniprorada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 625 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.07.2024 16:27 - 19.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 12.07.2024 16:27 - 22.07.2024 23:59
Аукціон: 23.07.2024 14:17 - 23.07.2024 14:40
Період кваліфікації: 23.07.2024 14:40 - 29.07.2024 16:24
Період завантаження договору: 04.08.2024 00:00 - 14.08.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 625 000.00 Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані внутрішніх та зовнішніх електромереж, а саме: послуги з перевірки технічного стану діючих електроустановок та вимірювання опору розтікання на основних заземлювачах і заземлення магістралей та обладнання, опору ізоляції кабелів та проводів, повного опору петлі «фаза-нуль» у закладах освіти міста Дніпра