-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані внутрішніх та зовнішніх електромереж, а саме: послуги з перевірки технічного стану діючих електроустановок та вимірювання опору розтікання на основних заземлювачах і заземлення магістралей та обладнання, опору ізоляції кабелів та проводів, повного опору петлі «фаза-нуль» у закладах освіти міста Дніпра
Тендер Prozorro UA-2024-07-12-009347-a
Закупівля проводиться з урахуванням особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами)
Завершена
1 625 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 125.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 125.00 UAH
Період уточнення:
12.07.2024 16:27 - 19.07.2024 00:00
Відповідь надана
Iso
Номер:
d9382ad4698e47478c521b4c3677ed75
Дата опублікування:
16.07.2024 17:12
Опис:
Сертифікатами ISO це навмисна вимога щоб виграв Ваш учасник.
Відповідь:
Тендерну документацію розроблено відповідно вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) та з урахуванням особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» зі змінами. Відповідно до чинного законодавства замовник може вимагати від учасників, у тому числі, і сертифікати, які підтверджують відповідність предмета закупівлі екологічним чи іншим характеристикам, установленим у тендерній документації. Тобто Закон передбачає, що замовник може вимагати від учасників сертифікати та не забороняє вимагати саме сертифікат ISO.
Дата відповіді:
19.07.2024 11:56
Відповідь надана
Якість
Номер:
af01b2fee5b445b0b1b188c0952efcda
Дата опублікування:
16.07.2024 17:06
Опис:
Чому свідоцтво від метрології не може бути підтвердженням якості вимірювальних робіт. До чого тут сертифікати ІSo?
Відповідь:
Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі викладені у Додатку № 4 до тендерної документації. Також Додаток 4 містить перелік документів, які учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерної пропозиції та які за визначенням замовника підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, установленим у тендерній документації.
Дата відповіді:
19.07.2024 11:50
Відповідь надана
Екологія
Номер:
e4c1ec8f502549198191db8ccea6da57
Дата опублікування:
16.07.2024 17:05
Опис:
Дані роботи не впливають на екологію взагалі. Перестаньте нести нісенітниці.
Відповідь:
Замовник встановлює вимоги, які пов’язанні із екологічними чи іншими характеристиками товарів, робіт чи послуг. Право встановлювати вимоги щодо захисту довкілля надані законодавцем у частині 5 статті 23 Закону України «Про публічні закупівлі». Так, частиною 5 статті 23 Закону визначено, що замовник може вимагати від учасників підтвердження того, що пропоновані ними товари, послуги чи роботи за своїми екологічними чи іншими характеристиками відповідають вимогам, установленим у тендерній документації. У разі встановлення екологічних чи інших характеристик товару, роботи чи послуги замовник повинен в тендерній документації зазначити, які маркування, протоколи випробувань, декларація або сертифікати можуть підтвердити відповідність предмета закупівлі таким характеристикам. Маркування, протоколи випробувань та сертифікати повинні бути видані органами з оцінки відповідності, компетентність яких підтверджена шляхом акредитації або іншим способом, визначеним законодавством. Кожне підприємство, виконуючи свої функції та надаючи різноманітні послуги, в тому числі послуги за предметом закупівлі, має вплив на навколишнє природне середовище, і цей вплив може бути як позитивним, так і негативним. Вплив може варіюватися від звичайного управління сформованими відходами в офісі/об’єкті та використання автомобільного транспорту в своїй діяльності до споживання енергоресурсів тощо. Підтвердження застосування заходів із захисту довкілля замовником визначено у вигляді надання інформації щодо впровадження учасником заходів запобігання забруднення навколишнього середовища із обов’язковим зазначенням цих заходів та надання сертифікату на відповідність системи екологічного управління учасника ДСТУ ISO 14001:2015 Системи екологічного управління. Вимоги та настанови щодо застосовування (ISO 14001:2015, IDT), який підтверджує наявність у постачальника послуг функціонуючої системи екологічного керування.
Дата відповіді:
19.07.2024 11:48
Відповідь надана
Щодо вимог тендерної документацї
Номер:
e0a870ff934f4b538530c0429d883187
Дата опублікування:
16.07.2024 12:59
Опис:
Шановний Замовнику! В тендерній документації зазначено, що учасник повинен надати у складі пропозиції:
1) копію свідоцтва, що засвідчує технічну компетентність електротехнічної лабораторії на відповідність вимогам ДСТУ ISO 10012:2005 «Системи керування вимірюванням. Вимоги до процесів вимірювання та вимірювального обладнання».
2) копію сертифікату на відповідність системи екологічного управління учасника ДСТУ ISO 14001:2015 Системи екологічного управління. Вимоги та настанови щодо застосовування (ISO 14001:2015, IDT). Сертифікат має бути виданий органом з сертифікації/оцінки відповідності, компетентність якого підтверджена шляхом акредитації або іншим способом, визначеним законодавством (надати відповідний (ні) документ (ти)).
3) свідоцтво, що засвідчує технічну компетентність електротехнічної лабораторії на відповідність вимогам ДСТУ ISO 10012:2005 «Системи керування вимірюванням. Вимоги до процесів вимірювання та вимірювального обладнання».
Згідно з вимогами ч. 11 ст. 26 Закону України «Про публічні закупівлі»:
«Документи, що не передбачені законодавством для учасників - юридичних, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб - підприємців, не подаються ними у складі тендерної пропозиції/пропозиції та не вимагаються під час проведення переговорів з учасником (у разі застосування переговорної процедури закупівлі).
Відсутність документів, що не передбачені законодавством для учасників - юридичних, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб - підприємців, у складі тендерної пропозиції/пропозиції, не може бути підставою для її відхилення замовником.»
Зважаючи на те, що діючим законодавством не передбачена обов’язкова наявність у надавача послуг з перевірки технічного стану діючих електроустановок та вимірювання опору розтікання на основних заземлювачах і заземлення магістралей та обладнання, опору ізоляції кабелів та проводів, повного опору петлі «фаза-нуль» зазначених вище свідоцтв та сертифікатів, просимо Вас вилучити з тендерної документації ці дискримінаційні вимоги.
Відповідь:
Шановний Учаснику! Відповідно до ст. 22, 23 ЗУ «Про публічні закупівлі» замовник в тендерній документації зазначає інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію. Тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації.Технічні специфікації можуть бути у формі переліку експлуатаційних або функціональних вимог, у тому числі екологічних характеристик, за умови, що такі вимоги є достатньо точними, щоб предмет закупівлі однозначно розумівся замовником і учасниками. У разі якщо вичерпний опис характеристик скласти неможливо, технічні специфікації можуть містити посилання на стандартні характеристики, технічні регламенти та умови, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язані з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними, європейськими стандартами, іншими спільними технічними європейськими нормами, іншими технічними еталонними системами, визнаними європейськими органами зі стандартизації або національними стандартами, нормами та правилами. Додаток 4 до Документації містить перелік технічних та якісних характеристик до предмету закупівлі та відповідно визначаються документи (свідоцтва, сертифікати, тощо), які можуть підтвердити можливість учасника якісно надати послуги за предметом закупівлі для закладів освіти.
Дата відповіді:
19.07.2024 12:05
Відповідь надана
звернення до Замовника
Номер:
9c7f80af7e8e4f3aa4fc82ea5da06f0c
Дата опублікування:
13.07.2024 13:07
Опис:
Шановний Замовник, навіщо вимога про надання сертифікатів ISO якість і екологія? Вони ніяким чином не підкреслюють професійність учасників. Вони тільки обмежують коло учасників.
Послуги ніяк не впливають на навколишнє середовище. Якісь вимірювань може засвідчити свідоцтво від метрології.
Відповідь:
Шановний учаснику! Відповідно до ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» у тендерній документації зазначаються зокрема такі відомості, як інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі), а також інформація про маркування, протоколи випробувань або сертифікати, що підтверджують відповідність предмета закупівлі встановленим замовником вимогам. Відповідно до ст.23 Закону технічна специфікація повинна містити опис усіх необхідних характеристик товарів, робіт або послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні, функціональні та якісні характеристики. Технічні специфікації можуть бути у формі переліку експлуатаційних або функціональних вимог, у тому числі екологічних характеристик. У разі якщо вичерпний опис характеристик скласти неможливо, технічні специфікації можуть містити посилання на стандартні характеристики, технічні регламенти та умови, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язані з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними, європейськими стандартами, іншими спільними технічними європейськими нормами, іншими технічними еталонними системами, визнаними європейськими органами зі стандартизації або національними стандартами, нормами та правилами. Замовник може вимагати від учасників підтвердження того, що пропоновані ними товари, послуги чи роботи за своїми екологічними чи іншими характеристиками відповідають вимогам, установленим у тендерній документації. У разі встановлення екологічних чи інших характеристик товару, роботи чи послуги замовник повинен в тендерній документації зазначити, які маркування, протоколи випробувань, декларація або сертифікати можуть підтвердити відповідність предмета закупівлі таким характеристикам.
Дата відповіді:
16.07.2024 16:42
Відповідь надана
інженер з охорони праці
Номер:
90275c8d979a40afb9ae65f76cf348cd
Дата опублікування:
13.07.2024 13:03
Опис:
Згідно закону України про охорону праці на підприємстві до 20 осіб функції охорони праці може виконувати працівник, на якого покладені такі обов'язки. Тому просимо внести зміни до вимоги про інженера з охорони праці шляхом можливості додавання особи відповідальної за охорону праці
Відповідь:
Шановний учаснику! Відповідно до п.2 Додатку 3 до Документації передбачено, що учасник може залучити інженера з охорони праці або фахівця служби охорони праці. Тобто не має вимоги залучення лише інженера з охорони праці, це може бути фахівець з охорони праці, тобто співробітник, на якого покладені такі функції відповідно до розпорядчих документів учасника в залежності від чисельності підприємства та його штатного розкладу.
Дата відповіді:
16.07.2024 16:42