-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані внутрішніх та зовнішніх електромереж, а саме: послуги з перевірки технічного стану діючих електроустановок та вимірювання опору розтікання на основних заземлювачах і заземлення магістралей та обладнання, опору ізоляції кабелів та проводів, повного опору петлі «фаза-нуль» у закладах освіти міста Дніпра
Тендер Prozorro UA-2024-07-12-009347-a
Закупівля проводиться з урахуванням особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами)
Завершена
1 625 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 125.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 125.00 UAH
Номер:
2701e6748f3348fea709b02164e25284
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2024-09-19-000026
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
19.09.2024 00:00
Період моніторингу:
19.09.2024 13:13 - 11.10.2024 00:00
Статус:
Завершено
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВДЕННИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ПІВДЕННОГО ОФІСУ
ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Н А К А З
19.09.2024 № 31-З
Херсон
Про початок моніторингів
процедур закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпункту 15 пункту 10 Положення про Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області, затвердженого наказом Південного офісу Держаудитслужби 12 жовтня 2016 року № 8
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинги процедур закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингів закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу.
3. Оприлюднити цей наказ в електронній системі закупівель протягом двох робочих днів.
4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
Підстава: лист Державної аудиторської служби України від 16.09.2024 №003100-18/11483-2024, доповідна записка заступника начальника Управління – начальника відділу контролю у сфері закупівель Управління Південного офісу Держаудитслужби у Херсонській області Владислава Щербенка від 19.09.2024.
Начальник управління Дмитро КРУКОВСЬКИЙ
Додаток
до наказу Управління Південного офісу
Держаудитслужби в Херсонській області
19.09.2024 №31-З
Витяг з переліку процедур для здійснення моніторингу процедури закупівлі
Унікальний номер оголошення про проведення процедури закупівлі, оприлюднений на веб-порталі Уповноваженого органу UA-2024-07-12-009347-a. Опис підстав для здійснення моніторингу процедури закупівлі: пункт 4 частини другої статті 8 Закону України "Про публічні закупівлі".
Етапи закупівельного процесу:
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання щодо визначення предмета закупівлі; відображення закупівлі у річному плані; оприлюднення інформації про закупівлю; повноти та своєчасності відображення інформації, наявності документів, передбачених Постановою №710; відповідність проведеної закупівлі, вимогам Закону з урахуванням Особливостей (в редакції від 09.07.2024); розгляду тендерних пропозицій; своєчасності укладання договору про закупівлю, змін до нього та їх оприлюднення; відповідності умов договору основним вимогам до укладання договорів відповідно до норм законодавства; повноти та своєчасності надання інформації та документів у випадках, передбачених Законом – порушень не встановлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 26 вересня 2024 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі; відображення закупівлі у річному плані; оприлюднення інформації про закупівлю; повноти та своєчасності відображення інформації, наявності документів, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 №710 «Про ефективне використання державних коштів» (далі – Постанова №710); відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та Особливостям здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 в редакції від 09.07.2024 (далі – Особливості); розгляду тендерних пропозицій; укладання договору про закупівлю та його оприлюднення; відповідності умов договору чинному законодавству України та умовам тендерної пропозиції переможця; внесення змін до договору; надання відповіді на запити органу державного фінансового контролю про надання пояснень щодо прийняття рішень та/або вчинення дій чи бездіяльності, які є предметом дослідження в рамках моніторингу процедури закупівлі.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради (далі – Замовник) на 2024 рік; оголошення про проведення відкритих торгів з особливостями; тендерну документацію затверджену уповноваженою особою від 12.07.2024; тендерні пропозиції ТОВ «Енергоексплуатація» та ТОВ «Охоронна агенція «Комплекс Захист»» (переможець торгів); повідомлення щодо обґрунтування аномально низької ціни від 24.07.2024; протокол розкриття тендерних пропозицій від 29.07.2024; рішення про відхилення пропозиції ТОВ «Енергоексплуатація» від 29.07.2024 №169; протокол (рішення) уповноваженої особи про визначення переможця від 29.07.2024 №170; повідомлення про намір укласти договір від 29.07.2024; договір про надання послуг від 08.08.2024 №161 за ціною 1 614 270,00 гривень; додаткову угоду до договору від 08.08.2024 №1; пояснення Замовника, надані 25.09.2024 через електронну систему закупівель на запит органу державного фінансового контролю.
Період усунення порушень:
26.09.2024 14:54 - 02.10.2024 00:00
Дата публікації висновку:
26.09.2024 14:54
Запити/Пояснення
Номер:
494b344455fc4bcaaa6045124b1e0d0b
Назва:
Про надання пояснень
Дата опублікування:
20.09.2024 09:23
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
26.09.2024 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу процедури закупівлі послуг «Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані внутрішніх та зовнішніх електромереж, а саме: послуги з перевірки технічного стану діючих електроустановок та вимірювання опору розтікання на основних заземлювачах і заземлення магістралей та обладнання, опору ізоляції кабелів та проводів, повного опору петлі «фаза-нуль» у закладах освіти міста Дніпра» (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2024-07-12-009347-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, постала потреба в отриманні пояснень (інформації та документів).
1. Просимо надати інформацію та документи, на підставі яких вами здійснено обґрунтування розміру бюджетних призначень, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість.
2. Надати посилання на сторінку власного веб-сайту чи офіційного веб-сайту головного розпорядника бюджетних коштів, на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі відповідно до вимог пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами).
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію замовника з поставленого(-их) питання(-нь), необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Поряд з тим інформуємо, що відповідно до вимог статті 351¹ Кримінального кодексу України невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у його роботі, надання йому завідомо неправдивої інформації караються штрафом від ста до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційним наглядом на строк до трьох років, або обмеженням волі на той самий строк.
Номер:
36086b923e834b45a77ae656f6729daa
Назва:
Пояснення на запит
Дата опублікування:
25.09.2024 12:10
Опис:
1. Розрахунок очікуваної вартості закупівлі Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані внутрішніх та зовнішніх електромереж, а саме: послуги з перевірки технічного стану діючих електроустановок та вимірювання опору розтікання на основних заземлювачах і заземлення магістралей та обладнання, опору ізоляції кабелів та проводів, повного опору петлі «фаза-нуль» у закладах освіти міста Дніпра визначено відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі згідно Наказу Мінекономіки від 18.02.2020 № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» (із змінами) шляхом аналізу вартості з аналогічних закупівель, загально доступної цінової їнформації в системі електроних закупівель Prozorro за попередні роки. Необхідні технічні характеристики предмета закупівлі визначені виходячи зі специфіки предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та з дотриманням норм чинного законодавства України, зокрема Правил технічної експлуатації електроустановок споживачів, затверджені наказом Міністерства палива та енергетики України від 25.07.2006 № 258 (у редакції 13.02.2012 №91) зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 жовтня 2006 р. за № 1143/13017.
2. Інформація щодо обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі оприлюднена на власному вебсайті.
Посилання на сторінку: https://humpolitic.dniprorada.gov.ua/2024/09/23/obguntuvannya-novokodackij-rajon/