-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані внутрішніх та зовнішніх електромереж, а саме: послуги з перевірки технічного стану діючих електроустановок та вимірювання опору розтікання на основних заземлювачах і заземлення магістралей та обладнання, опору ізоляції кабелів та проводів, повного опору петлі «фаза-нуль» у закладах загальної середньої освіти м. Дніпра
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-004703-a
Закупівля здійснюється з метою забезпечення своєчасної підготовки закладів освіти міста Дніпра до осінньо-зимового періоду 2026/2027 року, забезпечення безпечної та безперебійної експлуатації електроустановок і електричних мереж, а також належного технічного стану електрообладнання, з урахуванням рекомендацій, викладених у листі Міністерства освіти і науки України від 14.05.2026 № 1/10243-26 «Про підготовку закладів освіти до нового навчального року та проходження осінньо-зимового періоду 2026/27 року». Закупівля передбачає перевірку технічного стану діючих електроустановок, проведення необхідних вимірювань та випробувань, у тому числі вимірювання опору заземлювальних пристроїв, відповідно до вимог Правил технічної експлуатації електроустановок споживачів, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 25.07.2006 № 258 (зі змінами).
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 10 днів (до 10.09.26 23:50)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
до закінчення періоду залишилося 10 днів (до 10.09.26 23:50)
Розрахунок оплати за участь
-
Код ЄДРПОУ:
40506248
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Д.Яворницького 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴682 629.48 Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані внутрішніх та зовнішніх електромереж, а саме: послуги з перевірки технічного стану діючих електроустановок та вимірювання опору розтікання на основних заземлювачах і заземлення магістралей та обладнання, опору ізоляції кабелів та проводів, повного опору петлі «фаза-нуль» у закладах загальної середньої освіти м. Дніпра