-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані внутрішніх та зовнішніх електромереж, а саме: послуги з перевірки технічного стану діючих електроустановок та вимірювання опору розтікання на основних заземлювачах і заземлення магістралей та обладнання, опору ізоляції кабелів та проводів, повного опору петлі «фаза-нуль» у закладах освіти міста Дніпра
Тендер Prozorro UA-2023-07-07-006369-a
Закупівля проводиться з урахуванням особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» зі змінами
Торги відмінено
1 620 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 100.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 100.00 UAH
Номер:
f47bd700c7d74fcb949764f8d566fa09
Внутрішній номер закупівлі:
18346815
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-07-006369-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506248
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Д.Яворницького 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Марина Назаренко +380634075064 nazarenkomp@dhp.dniprorada.gov.ua https://humpolitic.dniprorada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 620 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.07.2023 12:57 - 14.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
07.07.2023 12:57 - 17.07.2023 23:59
Аукціон:
18.07.2023 13:01 - 18.07.2023 13:24
Період кваліфікації:
з 18.07.2023 13:24
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
b2f141c29c5945e6a8306a0b474bad3a
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Період оскарження:
17.08.2023 13:41 - 28.08.2023 00:00
Дата опублікування:
17.08.2023 13:41
Дата виконання:
28.08.2023 00:04
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴1 620 000.00 Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані внутрішніх та зовнішніх електромереж, а саме: послуги з перевірки технічного стану діючих електроустановок та вимірювання опору розтікання на основних заземлювачах і заземлення магістралей та обладнання, опору ізоляції кабелів та проводів, повного опору петлі «фаза-нуль» у закладах освіти міста Дніпра