-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані внутрішніх та зовнішніх електромереж, а саме: послуги з перевірки технічного стану діючих електроустановок та вимірювання опору розтікання на основних заземлювачах і заземлення магістралей та обладнання, опору ізоляції кабелів та проводів, повного опору петлі «фаза-нуль» у закладах дошкільної освіти міста Дніпра
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-004266-a
Закупівля проводиться з урахуванням особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами)
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 23:59)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 23:59)
656 374.50
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
07
год
10
хв
35
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
64a9855d6c30404daef53d5f4f99eb39
Внутрішній номер закупівлі:
30237562
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-004266-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506248
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Д.Яворницького 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олена Потапенко +380634075064 potapenkoolena@dhp.dniprorada.gov.ua https://humpolitic.dniprorada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
656 374.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 12:25 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 12:25 - 08.09.2026 23:59
Період оскарження:
31.08.2026 12:25 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 12:03
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴656 374.50 Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані внутрішніх та зовнішніх електромереж, а саме: послуги з перевірки технічного стану діючих електроустановок та вимірювання опору розтікання на основних заземлювачах і заземлення магістралей та обладнання, опору ізоляції кабелів та проводів, повного опору петлі «фаза-нуль» у закладах дошкільної освіти міста Дніпра