-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розподілу електричної енергії- ID: UA-2026-02-02-003584-a
- Дата створення : 02.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28145313
ВІДДІЛ ОСВІТИ МУРОВАНОКУРИЛОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44131574ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розподілу електричної енергії- ID: UA-2025-12-19-015443-a
- Дата створення : 19.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27671402
ВІДДІЛ ОСВІТИ МУРОВАНОКУРИЛОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44131574ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розподілу електричної енергії- ID: UA-2025-11-27-000718-a
- Дата створення : 27.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27290072
ВІДДІЛ ОСВІТИ МУРОВАНОКУРИЛОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44131574ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розподілу електричної енергії- ID: UA-2025-01-16-005414-a
- Дата створення : 16.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24045535
ВІДДІЛ ОСВІТИ МУРОВАНОКУРИЛОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44131574ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розподілу електричної енергії- ID: UA-2024-11-27-012848-a
- Дата створення : 27.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23424826
ВІДДІЛ ОСВІТИ МУРОВАНОКУРИЛОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44131574ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розподілу та перетікань електричної енергії- ID: UA-2024-04-30-002040-a
- Дата створення : 30.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21436436
ВІДДІЛ ОСВІТИ МУРОВАНОКУРИЛОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44131574ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розподілу та перетікань електричної енергії Закупівля здійснюється без застосува...×-
Послуги з розподілу та перетікань електричної енергії Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 5 (3) пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178. Відсутність конкуренції з технічних причин підтверджуються тим, що згідно ст.5 Закону України "Про природні монополії" Антимонопольний комітет України та його територіальні відділення складають та ведуть електронні версії відповідного переліку суб'єктів природних монополій. У витязі зі зведеного переліку суб’єктів природних монополій станом на 31.12.2022 АТ «Вінницяобленерго» є природним монополістом з розподілу електричної енергії Вінницької області, що підтверджується наданим Антимонопольним комітетом України витягом зі Зведеного переліку суб'єктів природних монополій
- ID: UA-2024-02-01-010377-a
- Дата створення : 01.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20606581
ВІДДІЛ ОСВІТИ МУРОВАНОКУРИЛОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44131574ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розподіл електричної енергії та послуги з компенсації перетікань реактивної електричної ен...×-
Розподіл електричної енергії та послуги з компенсації перетікань реактивної електричної енергії
- ID: UA-2023-12-07-016039-a
- Дата створення : 07.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19953878
ВІДДІЛ ОСВІТИ МУРОВАНОКУРИЛОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44131574ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розподілу та перетікань електричної енергії Закупівля здійснюється без застосува...×-
Послуги з розподілу та перетікань електричної енергії Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 5 (3) пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178. Відсутність конкуренції з технічних причин підтверджуються тим, що згідно ст.5 Закону України "Про природні монополії" Антимонопольний комітет України та його територіальні відділення складають та ведуть електронні версії відповідного переліку суб'єктів природних монополій. У витязі зі зведеного переліку суб’єктів природних монополій станом на 31.12.2022 АТ «Вінницяобленерго» є природним монополістом з розподілу електричної енергії Вінницької області, що підтверджується наданим Антимонопольним комітетом України витягом зі Зведеного переліку суб'єктів природних монополій
- ID: UA-2023-02-23-000834-a
- Дата створення : 23.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17067688
ВІДДІЛ ОСВІТИ МУРОВАНОКУРИЛОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44131574ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Розподіл електричної енергії та послуги з компенсації перетікань реактивної електричної ен...×-
Розподіл електричної енергії та послуги з компенсації перетікань реактивної електричної енергії
- ID: UA-2022-01-26-001977-b
- Дата створення : 26.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13775697
Відділ освіти Мурованокуриловецької селищної ради ЄДРПОУ: 44131574ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Розподіл електричної енергії та послуги з компенсації перетікань реактивної електричнорї е...×-
Розподіл електричної енергії та послуги з компенсації перетікань реактивної електричнорї енергії
- ID: UA-2021-04-29-002201-c
- Дата створення : 29.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9728520
Відділ освіти Мурованокуриловецької селищної ради ЄДРПОУ: 44131574ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїЗавершена -