• Переговорна процедура (скорочена)
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Розподіл електричної енергії та послуги з компенсації перетікань реактивної електричної енергії

Завершена

726 615.00 UAH з ПДВ
Номер: a4a39c1affb84beeba0859c72fbec46f
Внутрішній номер закупівлі: 13775697
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-01-26-001977-b   
Замовник: Відділ освіти Мурованокуриловецької селищної ради
Контактна особа: Ободовська Катерина Володимирівна +380435621599 mur-kur_osvita21@ukr.net http://mkur.osv.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Законом України «Про ринок електричної енергії №2019-VII від 13.04.2017 р. визначено, що він визначає правові, економічні та організаційні засади функціонування ринку електричної енергії, регулює відносини, пов’язані з виробництвом, передачею, розподілом, купівлею-продажем, постачанням електричної енергії для забезпечення надійного та безпечного постачання електричної енергії споживачам з урахуванням інтересів споживачів, розвитку ринкових відносин, мінімізації витрат на постачання електричної енергії та мінімізації негативного впливу на навколишнє природне середовище.» Згідно ч.1 ст.40 Закону переговорна процедура закупівлі використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі. Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі наявності підстав, що визначені згідно ч.2 ст.40 Закону, в тому числі така процедура може бути застосована у разі якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за відсутністю конкуренції з технічних причин. Згідно ч.7 ст.40 Закону Замовник має право укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі у строк не раніше ніж через 10 днів (п’ять днів – у разі застосування переговорної процедури закупівлі з підстав, визначених пунктом 3 частини другої цієї статті, а також у разі закупівлі нафти, нафтопродуктів сирих, електричної енергії, послуг з її передання та розподілу, централізованого постачання теплової енергії, централізованого постачання гарячої води, послуг з централізованого опалення, телекомунікаційних послуг, у тому числі з трансляції радіо- та телесигналів, послуг з централізованого водопостачання та/або водовідведення та послуг з перевезення залізничним транспортом загального користування) з дня оприлюднення в лектрон6ній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю. Згідно Закону України «Про природні монополії» суб’єкт природної монополії це суб’єкт господарювання (юридична особа) будь якої форми власності, який виробляє (реалізує) товари на ринку, що перебуває у стані природної монополії. Постановою національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (дала - НКРЕКП) №1268 від 19.10.2017 встановлено, що НКРЕКП, складає та веде реєстр суб’єктів природних монополій, які проводять господарську діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг. Враховуючи те, що «АТ ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» ЄДРПОУ 00130694 включено до реєстру суб’єктів природних монополій, які проводять господарську діяльність у сфері енергетики, розміщеного на офіційному веб-сайті НКРЕКП станом на 31.12.2021 року під №56 та здійснює розподіл електричної енергії на території Вінницької області, здійснює діяльність на основі ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії, виданою згідно з постановою НКРЕКП від 13.11.2018 №1414. Таким чином АТ «Вінницяобленерго» є єдиним надавачем послуги з розподілу електричної енергії та компенсації перетікань реактивної електричної енергії для об’єкту відділу освіти Мурованокуриловецької селищної ради, за адресою:23400,Вінницька область, смт. Муровані Курилівці, вул.. Соборна, 135. За таких умов вибір процедури закупівлі повністю відповідає умовам п.2 ч.2 ст.40 Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» від 19.09.2019 №114-ІХ. Законом встановлена заборона на придбання товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених цим законом, та укладання договорів, які передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених цим законом. Замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів або застосування цього Закону. На підставі вищевикладеного, Послуги з розподілу електричної енергії для потреб відділу освіти Мурованокуриловецької селищної ради, код згідно Національного класифікатора ДК 021:520415 – 65310000-9 Розподіл електричної енергії, може бути запропоновано лише АТ «Вінницяобленерго», враховуючи відсутність конкуренції з технічних причин на відповідному ринку, наявні підстави для застосування переговорної процедури закупівлі (п.2, ч.2, ст..40 Закону України «Про публічні закупівлі» в редакції Закону від 19.09.2019 року №114-ІХ).
Очікувана вартість: 726 615.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розподіл електричної енергії
Код ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергії
Кількість 410000 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 23400, Україна, Вінницька область, смт. Муровані Курилівці, Заклади освіти Мурованокуриловецької селищної ради На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
АТ "Вінницяобленерго"

Оскарження: 26.01.2022 10:20 - 01.02.2022 00:00
Ціна пропозиції 726 615.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.01.2022 10:20
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: e90e3bc60219469882cf16f055886c6c
Ідентифікатор договору: UA-2022-01-26-001977-b-a1
Постачальник: АТ "Вінницяобленерго"
Номер договору: МУ-132602/7
Сума договору: 726 615.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 605 513.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 03.02.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання: 03.02.2022 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Скан розподіл.pdf
p7s
sign.p7s