• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з розподілу електричної енергії

Завершена

209 778.88 UAH з ПДВ
Номер: 0344b3ace69346f7a77310818ab4a0ad
Внутрішній номер закупівлі: 23424826
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-11-27-012848-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ МУРОВАНОКУРИЛОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Ніна Богацька +380435621199 mur-kur_osvita21@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» входить до переліку суб’єктів природних монополій та є монополістом розподілу електричної енергії у Вінницькій області .Станом на 31.10.2024 року Акціонерне товариство значиться у витязі зі зведеному переліку суб’єктів природних монополій за №30.,згідно постанови НКРЕКП від 13.11.2018 року №1414.
Очікувана вартість: 209 778.88 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розподілена активна енергетична енергія
Код ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергії
Кількість 80000 кіловат-година
Період постачання до 31.12.2024
Місце постачання 23400, Україна, Вінницька область, смт. Муровані Курилівці, вул. Соборна, 135 На карті
Забезпечення перетікань реактивної електричноїенергії
Код ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергії
Кількість 30000 кіловар-година
Період постачання до 31.12.2024
Місце постачання 23400, Україна, Вінницька область, смт. Муровані Курилівці, вул. Соборна, 135 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО"
Ціна пропозиції 209 778.88 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.11.2024 15:11
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: dd8b563528a54a9ab4dd839e2b871b47
Ідентифікатор договору: UA-2024-11-27-012848-a-b1
Постачальник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО"
Номер договору: МУ-132602/15
Сума договору: 209 778.88 UAH з ПДВ
Сума договору: 174 815.73 UAH без ПДВ
Період дії договору: 27.11.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання: 27.11.2024 14:56
Статус:
Виконаний
pdf
Договір енергія_20241127_0001.pdf
p7s
sign.p7s