-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розподілу та перетікань електричної енергії Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 5 (3) пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178. Відсутність конкуренції з технічних причин підтверджуються тим, що згідно ст.5 Закону України "Про природні монополії" Антимонопольний комітет України та його територіальні відділення складають та ведуть електронні версії відповідного переліку суб'єктів природних монополій. У витязі зі зведеного переліку суб’єктів природних монополій станом на 31.12.2022 АТ «Вінницяобленерго» є природним монополістом з розподілу електричної енергії Вінницької області, що підтверджується наданим Антимонопольним комітетом України витягом зі Зведеного переліку суб'єктів природних монополій
Тендер Prozorro UA-2024-02-01-010377-a
Завершена
497 016.39
UAH з ПДВ
Номер:
b4658d35566546c8b5a5a9d554ff8600
Внутрішній номер закупівлі:
20606581
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-01-010377-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ МУРОВАНОКУРИЛОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44131574
-
Адреса:
23400, Україна, Вінницька область, смт. Муровані Курилівці, вул. Соборна, будинок 135
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Паланичко +380435621199 mur-kur_osvita21@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
65310000-9 Розподіл електричної енергіїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
497 016.39 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розподілена електрична енергія
Кількість
192609 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2024
Місце постачання
Компенсація перетікань реактивної електричної енергії
Кількість
86000 кіловар
Період постачання
до 31.12.2024
Місце постачання
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130694
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ МАГІСТРАТСЬКА будинок 2
Ціна пропозиції
497 016.39 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.02.2024 14:57
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
057d4aa2b05c427188b094591be273dd
Ідентифікатор договору:
UA-2024-02-01-010377-a-c1
Постачальник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130694
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ МАГІСТРАТСЬКА будинок 2
Номер договору:
МУ-132602/8
Сума договору:
497 016.39 UAH з ПДВ
Сума договору:
414 180.32 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.02.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання:
01.02.2024 14:52
Статус:
Виконаний