• Переговорна процедура (скорочена)
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Розподіл електричної енергії та послуги з компенсації перетікань реактивної електричнорї енергії

Завершена

1 092 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 16c43594880e47ddb99b29d9773dc5b2
Внутрішній номер закупівлі: 9728520
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-04-29-002201-c   
Замовник: Відділ освіти Мурованокуриловецької селищної ради
Контактна особа: Ободовська Катерина Володимирівна +380435621599 mur-kur_osvita21@ukr.net http://mkur.osv.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Законом України «Про ринок електричної енергії №2019-VII від 13.04.2017 р. визначено, що він визначає правові, економічні та організаційні засади функціонування ринку електричної енергії, регулює відносини, пов’язані з виробництвом, передачею, розподілом, купівлею-продажем, постачанням електричної енергії для забезпечення надійного та безпечного постачання електричної енергії споживачам з урахуванням інтересів споживачів, розвитку ринкових відносин, мінімізації витрат на постачання електричної енергії та мінімізації негативного впливу на навколишнє природне середовище.» Згідно ч.1 ст.40 Закону переговорна процедура закупівлі використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі. Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі наявності підстав, що визначені згідно ч.2 ст.40 Закону, в тому числі така процедура може бути застосована у разі якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за відсутністю конкуренції з технічних причин. Згідно ч.7 ст.40 Закону Замовник має право укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі у строк не раніше ніж через 10 днів (п’ять днів – у разі застосування переговорної процедури закупівлі з підстав, визначених пунктом 3 частини другої цієї статті, а також у разі закупівлі нафти, нафтопродуктів сирих, електричної енергії, послуг з її передання та розподілу, централізованого постачання теплової енергії, централізованого постачання гарячої води, послуг з централізованого опалення, телекомунікаційних послуг, у тому числі з трансляції радіо- та телесигналів, послуг з централізованого водопостачання та/або водовідведення та послуг з перевезення залізничним транспортом загального користування) з дня оприлюднення в лектрон6ній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю. Згідно Закону України «Про природні монополії» суб’єкт природної монополії це суб’єкт господарювання (юридична особа) будь якої форми власності, який виробляє (реалізує) товари на ринку, що перебуває у стані природної монополії. Постановою національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (дала - НКРЕКП) №1268 від 19.10.2017 встановлено, що НКРЕКП, складає та веде реєстр суб’єктів природних монополій, які проводять господарську діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг. Враховуючи те, що «АТ ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» ЄДРПОУ 00130694 включено до реєстру суб’єктів природних монополій, які проводять господарську діяльність у сфері енергетики, розміщеного на офіційному веб-сайті НКРЕКП станом на 19.04.2021 року під №3 та здійснює розподіл електричної енергії на території Вінницької області, здійснює діяльність на основі ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії, виданою згідно з постановою НКРЕКП від 13.11.2018 №1414. Таким чином АТ «Вінницяобленерго» є єдиним надавачем послуги з розподілу електричної енергії та компенсації перетікань реактивної електричної енергії для об’єкту відділу освіти Мурованокуриловецької селищної ради, за адресою:23400,Вінницька область, смт. Муровані Курилівці, вул.. Соборна, 135. За таких умов вибір процедури закупівлі повністю відповідає умовам п.2 ч.2 ст.40 Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» від 19.09.2019 №114-ІХ.
Очікувана вартість: 1 092 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розподіл електричної енергії
Код ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергії
Кількість 750000 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 23400, Україна, Вінницька область, смт Муровані Курилівці, вул. Соборна, 135 (заклади освіти Мурованокуриловецької селищної ради) На карті
Послуги з компенсації перетікань реактивної електричнорї енергії
Код ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергії
Кількість 283200 кіловар
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 23400, Україна, Вінницька область, смт Муровані Курилівці, вул. Соборна, 135 (заклади освіти Мурованокуриловецької селищної ради) На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
АТ "Вінницяобленерго"

Оскарження: 29.04.2021 10:47 - 05.05.2021 00:00
Ціна пропозиції 1 092 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.04.2021 10:47
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 82be8cd509954e39a6b25b79987ec973
Ідентифікатор договору: UA-2021-04-29-002201-c-a1
Постачальник: АТ "Вінницяобленерго"
Номер договору: МУ-132602/9
Сума договору: 705 600.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 588 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 05.05.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання: 05.05.2021 00:00
Статус:
Виконаний
Договір
pdf
Додаток _1 до договору.pdf
pdf
Кошторис.pdf
pdf
ду обленерго.pdf
p7s
sign.p7s