• Переговорна процедура (скорочена)
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Розподіл електричної енергії та послуги з компенсації перетікань реактивної електричнорї енергії

Завершена

1 092 000.00 UAH з ПДВ
Номер: e88d952190b7406e93e342a912090ea1
Ідентифікатор моніторингу: UA-M-2021-05-27-000007
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу: 27.05.2021 00:00
Автор: ПІВНІЧНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ, UA-EDR 40479560
Період моніторингу: 27.05.2021 17:35 - 18.06.2021 00:00
Статус: Порушення виявлені
Опис: ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ ПІВНІЧНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ НАКАЗ 27.05.2021 №336 Вінниця Про початок моніторингу закупівель Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпункту 2 пункту 5 Положення про Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області, затвердженого наказом Північного офісу Держаудитслужби від 20 жовтня 2016 року №18, із змінами, НАКАЗУЮ: 1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається. 2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу. Начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області Олена Вахновська Додаток до наказу Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області від 27.05.2021 №336 Витяг з переліку процедур закупівель № з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на вебпорталі Уповноваженого органу 4.UA-2021-04-29-002201-c 29.04.2021 Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель.
Адреса: Ukraine, Київ
Контактна особа: ПІВНІЧНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ ( обл.), +38 (0 43) 266-11-51, pompazakupivli@gmail.com
Етапи закупівельного процесу:
  • Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
  • Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
  • Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше

Висновок про результати моніторингу

Статус порушень: Виявлені
Тип порушень:
  • Неоприлюднення або порушення строків оприлюднення інформації про закупівлі
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства: За результатами аналізу питання оприлюднення договору про закупівлю установлено порушення вимог пунку 10 частини першої статті 10 Закону. За результатами аналізу питання щодо визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, наявності підстав щодо застосування переговорної процедури закупівлі, повноти відображення інформації в повідомленні про намір укласти договір про закупівлю та своєчасності укладання договору про закупівлю - порушень законодавства про публічні закупівлі не установлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель: З огляду на встановлене порушення законодавства у сфері публічних закупівель, керуючись статтями 2, 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявленого порушення у встановленому законодавством порядку, зокрема шляхом вжиття заходів з недопущення його в подальшому та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення порушення законодавства у сфері публічних закупівель, викладеного у висновку або аргументовані заперечення до висновку або інформацію про причини неможливості усунення виявленого порушення.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі: Дата закінчення моніторингу: 01 червня 2021 року. Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, наявності підстав щодо застосування переговорної процедури закупівлі, оприлюднення інформації щодо закупівлі, повноти відображення інформації в повідомленні про намір укласти договір про закупівлю, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення. Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель на 2021 рік відділу освіти Мурованокуриловецької селищної ради (далі – замовник), повідомлення про намір укласти договір під час застосування переговорної процедури закупівлі, протокол переговорів щодо закупівлі послуг від 29 квітня 2021 року №43, договір про закупівлю послуг з розподілу електричної енергії за державні кошти від 05 травня 2021 року №МУ-132602/9 (далі – Договір) та пояснення від 28 травня 2021 року, отримане від замовника через електронну систему закупівель. За результатами моніторингу встановлено порушення вимог пункту 10 частини першої статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), а саме замовником не оприлюднено протягом трьох робочих днів з дня укладання Договору (05 травня 2021 року) додаток №1 – договір про надання послуг з розподілу електричної енергії №МУ-132602 від 21 квітня 2021 року та кошторис, затверджений повноважною державною установою, який відповідно до пункту 11.1 розділу ХІ Договору є його невід’ємною частиною.
Період усунення порушень: 01.06.2021 16:35 - 16.06.2021 00:00
Дата публікації висновку: 01.06.2021 16:35

Інформація про усунення порушення

Опис звіту: Просимо врахувати додані скановані файли, що свідчать про усунення порушення законодавства у сфері публічних закупівель.Гарантуємо вжиття заходів з недопущення в подальшому подібних порушень.
Дата публікації звіту: 04.06.2021 14:05

Запити/Пояснення