-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та ремонту кондиціонерів- ID: UA-2026-09-01-000305-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247227
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ" ЄДРПОУ: 37739041ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та ремонту кондиціонерів- ID: UA-2026-06-17-006970-a
- Дата створення : 17.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29565457
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ" ЄДРПОУ: 37739041ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з монтажу, ремонту та технічного обслуговування кондиціонерів- ID: UA-2025-12-30-006336-a
- Дата створення : 30.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27811016
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ" ЄДРПОУ: 37739041ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та ремонту кондиціонерів- ID: UA-2025-07-18-000473-a
- Дата створення : 18.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25911163
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ" ЄДРПОУ: 37739041ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та ремонту кондиціонерів- ID: UA-2025-06-18-006560-a
- Дата створення : 18.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25639805
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ" ЄДРПОУ: 37739041ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та ремонту кондиціонерів- ID: UA-2024-05-17-003522-a
- Дата створення : 17.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21585428
ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» ЄДРПОУ: 37739041ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів- ID: UA-2023-10-25-010093-a
- Дата створення : 25.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19410757
ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» ЄДРПОУ: 37739041ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування кондиціонерів- ID: UA-2023-06-02-005528-a
- Дата створення : 02.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17974253
ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» ЄДРПОУ: 37739041ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок- ID: UA-2021-06-24-000086-a
- Дата створення : 24.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10462757
ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» ЄДРПОУ: 37739041ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок- ID: UA-2020-05-28-000284-b
- Дата створення : 28.05.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5107642
ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» ЄДРПОУ: 37739041ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з технічного обслуговування ремонту компресорного обладнання, повітрядувного та хо...×-
послуги з технічного обслуговування ремонту компресорного обладнання, повітрядувного та холодильного обладнання
- ID: UA-2020-04-17-002464-c
- Дата створення : 17.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4873811
ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» ЄДРПОУ: 37739041ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт циркуляційної системи ТГ - 1 - 7- ID: UA-2018-06-26-000366-c
- Дата створення : 26.06.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2125224
ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» ЄДРПОУ: 37739041ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт РОУ 100/1,2 ата, 100/13 ата- ID: UA-2018-06-26-000348-c
- Дата створення : 26.06.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2125129
ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» ЄДРПОУ: 37739041ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокЗавершена -