-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Технічне обслуговування кондиціонерів
Тендер Prozorro UA-2023-06-02-005528-a
Завершена
108 570.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 1 085.70 UAH
мін. крок: 1% або 1 085.70 UAH
Номер:
9e54407ad8094a55a1825a137ea70e1b
Внутрішній номер закупівлі:
17974253
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-02-005528-a
Замовник:
ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
37739041
-
Адреса:
02094, Україна, м. Київ, Київ, вул. Гната Хоткевича, буд. 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Маковій Людмила Володимирівна +380442776813 dog.dtec@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
108 570.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.06.2023 11:57 - 07.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
02.06.2023 11:57 - 10.06.2023 08:00
Аукціон:
12.06.2023 12:35 - 12.06.2023 13:16
Період кваліфікації:
12.06.2023 13:16 - 16.06.2023 17:13
Період завантаження договору:
22.06.2023 00:00 - 02.07.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴108 570.00 Технічне обслуговування кондиціонерів