• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Технічне обслуговування кондиціонерів

Оголошено тендер

130 284.00 UAH
Номер: 93e4d393a54e4295a7cb2c63f53c8146
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-06-02-002174-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»
Замовник: ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»
Очікувана вартість: 130 284.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Технічне обслуговування кондиціонерів
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок
Дата опублікування: 02.06.2023 11:26

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума130 284.00 UAH