• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування та ремонту кондиціонерів

Торги не відбулися

312 083.33 UAH без ПДВ
Номер: 99ba91350bdb4e778398164f8aa90db1
Внутрішній номер закупівлі: 29565457
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-17-006970-a   
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ"
Контактна особа: Піндюр Леся 380442776813 l.pindiur@tec4.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 312 083.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 17.06.2026 13:32 - 29.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 17.06.2026 13:32 - 02.07.2026 00:00
Аукціон: з 02.07.2026 13:24

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴312 083.33 Послуги з технічного обслуговування та ремонту кондиціонерів