-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та ремонту кондиціонерів
Тендер Prozorro UA-2024-05-17-003522-a
Завершена
109 817.50
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 1 098.18 UAH
мін. крок: 1% або 1 098.18 UAH
Номер:
fbd634da04cf42968eb59725ffb3aea3
Внутрішній номер закупівлі:
21585428
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-17-003522-a
Замовник:
ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
37739041
-
Адреса:
02094, Україна, м. Київ, Київ, вул. Гната Хоткевича, буд. 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Піндюр Леся Василівна +380442776813 l.pindiur@tec4.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
109 817.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.05.2024 11:06 - 22.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
17.05.2024 11:06 - 25.05.2024 08:00
Аукціон:
27.05.2024 11:45 - 27.05.2024 12:20
Період кваліфікації:
27.05.2024 12:20 - 06.06.2024 08:13
Період завантаження договору:
12.06.2024 00:00 - 22.06.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴109 817.50 Послуги з технічного обслуговування та ремонту кондиціонерів